Ev > Products > Islak Mukavemet Maddesi >
Tekstil Viskozitesi İçin Katyonik Islatıcı Ajan 25-75cps 25 ℃ PH 4-7 Yüksek Verimlilik

Tekstil Viskozitesi İçin Katyonik Islatıcı Ajan 25-75cps 25 ℃ PH 4-7 Yüksek Verimlilik

ıslatıcı ajan kimyasalları

tekstil ıslatıcı ajan

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Model numarası:

LSW-50

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Görünüm:
açık sarı şeffaf sıvı
Katı Madde:
12.5 ± 0.5
lonik özellikler:
katyonik
Viskozite:
25-75cps (25 ℃)
PH:
4-7
Türü:
LSW-50
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 Metrik Ton/ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
200 Kg veya 1000 Kg kapasiteli plastik bidonlarda paketlenmiştir.
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini
Ay başına 2000 Metrik Ton / Metrik Ton
Ürün Açıklaması

Kağıt yapımında açık sarı şeffaf sıvı ile% 12.5 katı içerikli ıslak mukavemet maddesi için tedarikçi

Şirketimiz:

Wuxi Lansen Chemical Co, Ltd (Lansen Group International Co., Ltd.) Ar-Ge, üretim ve uygulama alanında onlarca yıllık deneyime sahip uzmanlaşmış bir üretici ve su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru / kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddeleri tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklayıcılar, Antiskalantlar / korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Sabitleme ajanları, boyutlandırma ajanları, kuru dayanım ajanları, ıslak dayanım ajanları, suya dayanıklı ajanlar ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru / kağıt kimyasalları, renkli kağıt, otomatik transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların imalat işleminde kullanılır. karton kağıt ve sanat esaslı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri, esas olarak tekstil renklerinin sabitlenmesi, tekstil ipliklerinin ön işlenmesi vb. için kullanılır.

Biz rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler, mükemmel hizmet ve zamanında teslimat sağlayarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri ile dostça ve uzun vadeli işbirliği olmasını umuyoruz.

Özellikleri:

LSW-50 PPE'nin yeni tip ıslak mukavemet ajanıdır (Poliamid Poliamin-Epiklorhidrin), kağıt hamurunda elyafın üzerine adsorbe edilebilir, termo-ayar reçinesi oluşturarak kağıdın ıslak mukavemetini artırabilir ve elyafa reaksiyona girdikten sonra elyafta kalıcı olarak sabitlenebilir kurutucu bölümünde.

Fonksiyonlar:

LSW-50, net bir yapı oluşturarak kağıdı ıslak ve kuru kuvvetini açıkça artırabilir. Aynı zamanda, lif topaklanmasının iyileştirilmesi yoluyla tel kısmındaki drenajı iyileştirebilir. Ayrıca, LSW-50, haşıl ajanı için hızlandırıcıdır ve kağıt esneme hızını hala artırabilir.

Özellikler:

madde

indeks

Görünüm

açık sarı şeffaf sıvı

% Katı içerik

12.5 ± 0.5

İyonik özellikler

katyonik

viskozite

25-75 cps (25 ℃)

pH

4-7

Paket:

200 Kg veya 1000 Kg kapasiteli plastik bidonlarda paketlenmiştir.

Uygulamalar:

Islak mukavemet maddesi, suda çözünür katyonik bir termo-ayar reçinesidir. Toksik değildir, kokusuzdur ve formaldehit polimerinden değildir. Asit durumunun yanı sıra nötral ve hafif alkalik kağıtlar yapmak uygundur. Üstelik, ıslak mukavemet maddesinin uygulama etkinliğinde üre reçinesi ve melamin reçinesinden çok daha iyidir. Günümüzde kuru ve temiz kağıt (ziyafet peçetesi, ıslak peçete, yüz mendil, ayna temizleme kağıdı, yüz mendil; dış mekan kağıdı (kraft kağıt, ambalaj kağıdı, paster kağıdı, proje kağıdı, altas kağıdı, torba kağıdı) yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. , tohumlama kağıdı, meyve kağıdı), ambalaj malzemesi (kağıt bardak, et ve meyve ambalaj kağıdı, çay kağıdı), ıslak malzemedeki kağıt (otomatik kopya kağıdı, fotoğraf bazlı kağıt, hastane için bir adet kapalı kağıt, bebek için peçete) ve diğer özel kullanılmış kağıtlar (tütün kağıdı, banknot kağıdı, fatura kağıdı, arşiv kağıdı).

Depolama:

Bu ürün dondan ve doğrudan güneş ışığından korunmuş kuru bir depoda saklanmalıdır. Depolama sıcaklığı 5-30 should olmalıdır.

Raf ömrü: 6 ay

Kullanım yöntemi:

LSW-50 karıştırma göğsüne aralıklı olarak eklenebilir, ayrıca malzeme kutusuna sürekli olarak da eklenebilir. Dozaj genellikle 5 kg - 35 kg arasında 1 ton kağıttır. Uygulama tutarlılığı% 1 -% 5'tir (kağıt makinesi hızına bağlıdır).

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.