Mesaj gönder
Ev >

WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD. Şirket Profili

Fabrika turu
Hakkımızda
Bize Ulaşın
86-510-87661821
Şimdi İletişime Geçin
Üretim hattı
Üretim Hattı: Poliamin, çok çeşitli endüstrilerde sıvı-katı ayırma işlemlerinde birincil pıhtılaştırıcı olarak verimli çalışan ve neturalizasyon ajanlarını yükleyen farklı moleküler ağırlıklı sıvı katyonik polimerleridir.

Üretim Hattı : PolyDADMAC, suda tamamen çözünen katyonik bir kuaterner amonyum polimeridir, askıda katı maddeleri stabilize edip floküle edebilen güçlü katyonik radikal ve aktive edilmiş adsorban radikal ve aktive edilmiş adsorban radikalini içerir.

Üretim Hattı : Su Çözücü Ajan bir kuaterner amonyum katyonik kopolimeridir, disiyandiamid formaldehit reçinesidir.

OEM/ODM
Atölyelerimizde ve depolarımızda birçok ileri üretim ekipmanı bulunmaktadır.

Üretim hattı: PAM, endüstriyel atık suların ve yüzey sularının arıtılması ve çamur şartlandırma için kullanılan yüksek moleküler ağırlıklı sentetik bir organik emülsiyondur.

Üretim Hattı: Renk sabitleyici madde molekülde aktif grup içerir ve sabitleme etkisini artırabilir, ayrıca formaldehit içermez ve çevre dostu bir üründür.

Ar-Ge
Araştırma ve uygulamada on yıldan fazla deneyime sahip, sadece birinci sınıf teknolojiye sahip değil, aynı zamanda aşağıdaki gibi gelişmiş donanıma sahibiz:

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2024 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.