Tel:
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.

WUXI TIANXIN KİMYA CO.,LTD

Ana sayfa

WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD. Sertifikalar
Çin WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz uzun süredir kendi şirketleri ile işbirliği yaptık. Müşterilerimize sadece rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda profesyonel danışmanlık, mükemmel satış sonrası servis ve düşük işletme maliyeti de sunuyorlar.

—— Basf

WUXI LANSEN CHEMICAL profesyonel bir şirkettir. Onlar üstün teknoloji profesyonel ekibi ve hassas enstrüman var. On yıldan fazla onlarla birlikte çalıştık.

—— Kemira

 • Üretim hattı
  Üretim Hattı: Poliamin, çok çeşitli endüstrilerde sıvı-katı ayırma işlemlerinde birincil pıhtılaştırıcı olarak verimli çalışan ve neturalizasyon ajanlarını yükleyen farklı moleküler ağırlıklı sıvı katyonik polimerleridir.

  Üretim Hattı : PolyDADMAC, suda tamamen çözünen katyonik bir kuaterner amonyum polimeridir, askıda katı maddeleri stabilize edip floküle edebilen güçlü katyonik radikal ve aktive edilmiş adsorban radikal ve aktive edilmiş adsorban radikalini içerir.

  Üretim Hattı : Su Çözücü Ajan bir kuaterner amonyum katyonik kopolimeridir, disiyandiamid formaldehit reçinesidir.

 • OEM / ODM
  Atölyelerimizde ve depolarımızda birçok ileri üretim ekipmanı bulunmaktadır.

  Üretim hattı: PAM, endüstriyel atık suların ve yüzey sularının arıtılması ve çamur şartlandırma için kullanılan yüksek moleküler ağırlıklı sentetik bir organik emülsiyondur.

  Üretim Hattı: Renk sabitleyici madde molekülde aktif grup içerir ve sabitleme etkisini artırabilir, ayrıca formaldehit içermez ve çevre dostu bir üründür.

 • Ar-Ge
  Araştırma ve uygulamada on yıldan fazla deneyime sahip, sadece birinci sınıf teknolojiye sahip değil, aynı zamanda aşağıdaki gibi gelişmiş donanıma sahibiz:

İletişim bilgileri
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.

İlgili kişi: Miss. susan.shi

Tel: 8651013861509095

Faks: 86-510-81708225

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.
No.23,ShuGuang Yolu,Guan Lin Kimyasallar Endüstri Parkı,Guanlin Kasabası,Yixing,Jiangsu,Çin
Tel:86-510-81708337
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. © 2019 - 2023 waterdecolouringagent.com. All Rights Reserved.