Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Küresel Su Arıtma Kimyasalları Pazar Görünümü
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-510-87661821
Şimdi İletişime Geçin

Küresel Su Arıtma Kimyasalları Pazar Görünümü

2021-10-12

hakkında en son şirket haberleri Küresel Su Arıtma Kimyasalları Pazar Görünümü

1. Küresel Pazar

Küresel su arıtma kimyasalları pazarı açısından bakıldığında, büyüme oranı son beş yılda istikrarlı olmuştur.2019 yılında küresel talep yaklaşık 40 milyon ton oldu.2025 yılına kadar küresel gelirin %6'lık bir CAGR büyümesini sürdüreceği tahmin edilmektedir.

 

2. Bölgesel Pazarlar

Bölgesel bir perspektiften, Asya-Pasifik, Kuzey Amerika ve Avrupa üç büyük bölgesel pazardır.Asya-Pasifik, hızla büyüyen bir ekonomiden yararlandı ve çevrenin korunmasına ilişkin kamu bilincinin artması, hükümeti atık su arıtımında daha aktif hale getirdi.Gelişmiş ekonomilerdeki nispeten eksiksiz kanalizasyon arıtma sisteminden farklı olarak, Çin, Hindistan ve Güneydoğu Asya gibi bölgeler, son yıllarda sanayileşme süreci nedeniyle arıtılması gereken büyük miktarda endüstriyel atık su üretmiştir.Ayrıca bu bölgelerdeki birçok yoksul bölge temiz içme suyuna ihtiyaç duymaktadır.Asya-Pasifik bölgesi, su arıtma kimyasallarının en hızlı büyüyen bölgesi olacaktır.

 

Orta Doğu, Afrika, Latin Amerika ve diğer yerlerde su arıtma kimyasallarına nispeten az talep var.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2024 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.