NEWS
Ev > News > Company news about Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?
EVENTS
Bize Ulaşın
86-510-81708225
Şimdi İletişime Geçin

Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?

2021-11-16

hakkında en son şirket haberleri Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?

Poliakrilamid, kağıt yapım endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Kağıt yapımında dağıtıcı, kağıt yapımında tutma yardımcısı ve kağıt yapımında atık su arıtma topaklaştırıcısı olarak kullanılabilir.

1. Kağıt yapım dispersan olarak poliakrilamid: Genellikle moleküler ağırlığı 14-18 milyon arasında olan anyonik poliakrilamid kullanıyoruz.

2. Kağıt yapımında tutma yardımcısı olarak poliakrilamid: Filtrasyon yardımının etkisinin daha iyi olması ve dozajın daha ekonomik olması için yüksek kaliteli katyonların kullanılması tavsiye edilir.

3. Kağıt yapım atıksu arıtma flokülantı olarak poliakrilamid: Kağıt yapım atıksu arıtımı sürecinde, poliakrilamid seçimi kanalizasyon durumuna, yerinde atık su arıtma işlemine ve çamur susuzlaştırma ekipmanına dayanmalıdır.Genel olarak, moleküler ağırlığı 9 milyondan fazla olan katyonik poliasilamid, çamur susuzlaştırma maddesi olarak seçilir.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.