Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?
Etkinlikler
Bize Ulaşın
86-510-87661821
Şimdi İletişime Geçin

Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?

2020-07-16

hakkında en son şirket haberleri Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?

hakkında en son şirket haberleri Poliakrilamid (PAM) kağıt yapım endüstrisinde nasıl çalışır?  0

 

 

Poliakrilamid kağıt yapım endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Kağıt yapım dağıtıcısı, kağıt yapım tutma yardımı ve kağıt yapım atıksu arıtma topaklaştırıcısı olarak kullanılabilir.

  • Kağıt yapım dispersan olarak poliakrilamid: Genel olarak, moleküler ağırlığı 14-18 milyon arasında olan anyonik poliakrilamid kullanıyoruz.
  • Kağıt yapımında tutma yardımcısı olarak poliakrilamid: Yüksek kaliteli katyonların kullanılması tavsiye edilir, böylece filtrasyon yardımının etkisi daha iyidir ve dozaj daha ekonomiktir.
  • Kağıt yapım atıksu arıtma flokülant maddesi olarak poliakrilamid: Kağıt atık su arıtma işlemi sürecinde, poliakrilamid seçimi kanalizasyon, yerinde kanalizasyon arıtma işlemi ve çamur susuzlaştırma ekipmanı durumuna dayanmalıdır.Genellikle 9 milyondan fazla moleküler ağırlığa sahip katyonik poliaslamid, çamur susuzlaştırma maddesi olarak seçilir.

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2024 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.