Tel:
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.

WUXI TIANXIN KİMYA CO.,LTD

Ana sayfa ÜrünlerIslak Mukavemet Maddesi

PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri

PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri

  • PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri
  • PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri
  • PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri
  • PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri
PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: LANSEN CHEM
Model numarası: LSW-50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Metrik Ton/ton
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: 200 Kg veya 1000 Kg kapasiteli plastik bidonlarda paketlenmiştir.
Teslim süresi: 5-8 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Ay başına 2000 Metrik Ton / Metrik Ton
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Açık Sarı Şeffaf Sıvı Katı içerik: 12.5 ± 0.5
lonic özellikler: katyonik viskozite: 25-75 cps (25 ℃)
PH: 4-7 tip: LSW-50
Vurgulamak:

ıslatıcı ajan kimyasalları

,

yüzey aktif madde ıslatıcı ajan

Kağıt yapım endüstrilerinde açık sarı şeffaf sıvı ile ıslak mukavemet maddesinin %12.5 katı içeriği İyi kalite

 

 

Şirket Bilgisi:

Wuxi Lansen Chemical Co., Ltd. (Lansen Group International Co., Ltd.), Ar-Ge, üretim ve uygulamada onlarca yıllık deneyime sahip, Çin'de su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru/kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddelerinin özel bir üreticisi ve tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklaştırıcılar, Antiskalantlar/korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır.Sabitleme maddeleri, haşıl maddeleri, kuru mukavemet maddeleri, ıslak mukavemet maddeleri, suya dayanıklılık maddeleri ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru/kağıt kimyasalları, renkli kağıt, imzalı transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların üretim sürecinde kullanılır. karton kağıt ve sanat bazlı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri esas olarak tekstil renk sabitlemesi, tekstil ipliğinin ön işlemi vb. için kullanılır.

Rekabetçi fiyat, mükemmel hizmet ve zamanında teslimatla yüksek kaliteli ürünler sunarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle dostane ve uzun vadeli işbirliği yapmayı umuyoruz.

 

 

Uygulamalar:

Islak mukavemet maddesi, suda çözünür a-katyonik ısıyla sertleşen reçinedir.Toksik değildir, kokusuzdur ve formaldehit polimerlerinden biri değildir.Nötr ve hafif alkali ve asidik koşullar altında kağıt yapmak için uygundur.Ayrıca, ıslak mukavemet ajanının uygulanmasının etkinliğinde üre reçinesi ve melamin reçinesinden çok daha iyidir.Günümüzde kuru ve temizleme kağıdı (ziyafet peçetesi, ıslak peçete, yüz mendili, ayna temizleme kağıdı, yüz mendili; dış mekan kağıdı (kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, paster kağıdı, proje kağıdı, altas kağıdı, poşet kağıdı) yapımında yaygın olarak kullanılmaktadır. , tohumlama kağıdı, meyve kağıdı), ambalaj malzemesi (kağıt bardak, et ve meyve ambalaj kağıdı, çay kağıdı); ıslak malzemede kağıt (otokopi kağıdı, fotoğraf temel kağıdı, hastane için tek seferlik kağıt, bebek için peçete) ve diğer özel kullanılmış kağıt (tütün kağıdı, banknot kağıdı, fatura kağıdı, arşiv kağıdı).

 

 

 
 
 

Özellikler:

Kalem

dizin

Görünüm

açık sarı şeffaf sıvı

Katı içerik %

12,5±0,5

iyonik özellikler

katyonik

viskozite

25-75 cps (25℃)

pH

4-7

 

 

 

Paket :

200 Kg veya 1000 Kg kapasiteli plastik bidonlarda paketlenmiştir.

 

Özellikleri:

LSW-50, KKD'nin (Poliamid Poliamin-Epiklorhidrin) yeni tip ıslak mukavemet maddesidir, kağıt hamurunda lif üzerine adsorbe edilebilir, ısıyla sertleşen reçine oluşturarak kağıdın ıslak mukavemetini artırabilir ve elyafla reaksiyona girdikten sonra elyafta kalıcı olarak sabitlenebilir kurutma bölümünde.

 

Fonksiyonlar:

LSW-50, net yapı oluşturarak kağıdın ıslak ve kuru mukavemetini açıkça artırabilir.Aynı zamanda, elyaf flokülasyonunun iyileştirilmesi yoluyla tel kısmındaki drenajı iyileştirebilir.Ayrıca LSW-50, boyutlandırma maddesi için hızlandırıcıdır ve yine de kağıt esneme oranını iyileştirebilir.

 

 

 

Depolamak:

Bu ürün kuru bir depoda, dondan ve doğrudan güneş ışığından korunarak saklanmalıdır.Depolama sıcaklığı 5- 30 ℃ olmalıdır.

Raf ömrü: 6 ay

 

Kullanım yöntemi:

LSW-50, karıştırma sandığına aralıklı olarak eklenebilir, ayrıca salmastra kutusuna sürekli olarak eklenebilir.Dozaj genellikle 5kg-35kg 1 ton kağıttır.Uygulama kıvamı %1-%5 arasındadır (kağıt makinesi hızına bağlıdır).

PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri 0PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri 1PH 4-7 Islak Mukavemet Ajan Açık Sarı Şeffaf Sıvı Kağıt Üretimi Endüstrileri 2

 

İletişim bilgileri
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.

İlgili kişi: seven.xue

Tel: +8615370288528

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Diğer ürünler
WUXI LANSEN CHEMICALS CO.,LTD.
No.23,ShuGuang Yolu,Guan Lin Kimyasallar Endüstri Parkı,Guanlin Kasabası,Yixing,Jiangsu,Çin
Tel:86-510-81708337
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. © 2019 - 2023 waterdecolouringagent.com. All Rights Reserved.