Ev > Products > Tutma Filtresi YARDIMI >
PH Değeri 4-7 Tutma Filtrasyon AID Alüminyum Sülfat Azaltan Rosin Boyutu %30

PH Değeri 4-7 Tutma Filtrasyon AID Alüminyum Sülfat Azaltan Rosin Boyutu %30

filtre yardımı

tutma yardımı

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Model numarası:

LSR-20

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Görünüm:
beyaz emülsiyon
katı içerik:
40
katyonik yük:
20%-30%
viskozite:
≤600
PH değeri:
4-7
Çözünme zamanı(dk):
10-30
Ürün adı:
Tutma ve Filtreleme Yardımı
Tür:
LSR-20
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 Metrik Ton/ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
1200kg / IBC veya 250kg / drum, veya 23mt / flexibag
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini
2000Metrik Ton / Metrik Ton her Ay
Ürün Açıklaması

Yüksek kaliteli Tutma Filtrasyon Yardımı, reçine boyutunu ve alüminyum sülfat kullanımını yaklaşık %30 oranında azaltır.

Tanım:

LSR-20, düşük viskoziteli, yüksek konsantrasyonlu, su dispersiyonlu bir poliakrilamid emülsiyonudur.Oluklu kağıt, karton kağıt, beyaz tahta kağıdı, kültür kağıdı, gazete kağıdı, film kaplı taban kağıdı vb. gibi çeşitli kağıtlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Özellikler:

1 Yüksek tutma oranı, %90'a ulaşır

2 Yüksek katı içerik, %40'tan fazla

3 İyi akışkanlık, hızlı çözünme, kolay dozlama, otomatik ekleme

4 Düşük dozaj, MT kağıt başına 300 gram ~ 1000 gram

5 Çeşitli kağıt türlerinde kullanılan geniş PH aralığına uygulanabilir

6 toksik olmayan, organik çözücü yok, ikincil kirlilik yok

Özellikler:

Kalem dizin
Görünüm Beyaz Emülsiyon
Katı İçerik (%,min) 40
Katyonik yük (%) 20-30
Viskozite(mpa.s) ≤600
PH değeri 4-7
Çözülme süresi (dk) 10-30
 

Paket ve Depolama:

1200kg/IBC veya 250kg/davul veya 23mt/flexibag,

Depolama Sıcaklığı : 5-35℃. Raf ömrü: 6 ay.

Fonksiyonlar:

1 Küçük elyafın tutma oranını ve kağıt hamuru dolgusunu önemli ölçüde iyileştirin, kağıt hamuru başına MT kağıt başına 50-80 kg'dan fazla tasarruf edin.

2 Beyaz su kapalı sirkülasyon sisteminin iyi çalışmasını ve maksimum güç vermesini sağlayın, beyaz suyu berraklaştırmayı kolaylaştırın ve beyaz su kaybını %60-80 oranında azaltın, atık sudaki tuz içeriğini ve BOİ'yi azaltın, kirlilik arıtma maliyeti.
3 Battaniyenin temizliğini iyileştirin, makinenin daha iyi çalışmasını sağlar.
4 Dayak derecelerini düşürün, telin tahliyesini hızlandırın, kağıt makinesinin hızını artırın ve buhar tüketimini azaltın.
5 Özellikle kültür kağıdı için kağıt boyutlandırma derecesini etkili bir şekilde iyileştirin, boyutlandırma derecesini yaklaşık 30 ℅ iyileştirebilir, reçine boyutunu ve 30 ℅ civarında alüminyum sülfat kullanımını azaltmaya yardımcı olabilir.
6 Islak yaprak kağıt gücünü iyileştirin, kağıt yapım koşullarını iyileştirin.

 

Kullanım Yöntemi:

1 Otomatik dozlama: LSR-20 emülsiyonu → pompa → otomatik akış ölçer → otomatik seyreltme tankı → vidalı pompa → akış ölçer → tel.

2 Manuel doz: seyreltme tankına yeterince su ekleyin → çalkalayın → lsr-20 ekleyin,

10 - 20 dakika karıştırın → depolama tankına aktarın → ana kutuya

3 Not: Seyreltme konsantrasyonu genellikle 200 - 600 kezdir (% 0,3 - 0,5), tel kutusundan önce yüksek kutu veya boru seçilmelidir, dozaj genellikle 300 - 1000 gram / tondur (kuru hamura göre)

 
Şirket Bilgisi:

Wuxi Lansen Chemical Co., Ltd. (Lansen Group International Co., Ltd.), Ar-Ge, üretim ve uygulamada onlarca yıllık deneyime sahip, Çin'de su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru/kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddelerinin özel bir üreticisi ve tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklaştırıcılar, Antiskalantlar/korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır.Sabitleme maddeleri, haşıl maddeleri, kuru mukavemet maddeleri, ıslak mukavemet maddeleri, suya dayanıklılık maddeleri ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru/kağıt kimyasalları, renkli kağıt, imzalı transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların üretim sürecinde kullanılmaktadır. karton kağıt ve sanat bazlı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri, esas olarak tekstil renk sabitlemesi, tekstil ipliğinin ön işlemi vb. için kullanılır.

Rekabetçi fiyat, mükemmel hizmet ve zamanında teslimat ile yüksek kaliteli ürünler sunarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle dostça ve uzun vadeli işbirliği yapmayı umuyoruz.

PH Değeri 4-7 Tutma Filtrasyon AID Alüminyum Sülfat Azaltan Rosin Boyutu %30 0PH Değeri 4-7 Tutma Filtrasyon AID Alüminyum Sülfat Azaltan Rosin Boyutu %30 1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.