Ev > Products > Katyonik Sabitleme Maddesi >
350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde

350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde

katyonik boya sabitleme maddesi

katyonik yüzey aktif madde

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Model numarası:

LSK'ya-51 / LSK'ya-01 / LSK'ya-41

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ph:
4-7
iyoniklik:
katyonik
sınıflandırma:
Kimyasal Yardımcı Ajan
Görünüm:
kehribar sıvı
Moleküler ağırlık:
düşük
viskozite:
350-650 cps
Ürün adı:
katyonik sabitleme maddesi
Çeşit:
LSK-51/LSK-01/LSK-41
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 ton/ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
1100kg IBC veya 210kg'lık bidonlarda plastik bidonlarda
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L / C, D / A, D / P, T / T
Ürün Açıklaması

Esas olarak kağıt ve kağıt hamuru endüstrisi için kullanılan renksiz veya açık renkli yapışkan sıvı içeren katyonik sabitleme maddesi

 

Kimyasal bileşim: katyonik kuaterner polimer

 

Ürün Açıklaması:

Katyonik sabitleme maddesi LSK-51, sıvı formunda düşük moleküler ağırlıklı, yüksek katyonik yük yoğunluklu dörtlü polimerdir, kullanımı kolaydır.Islak son katkı maddesi olarak, filtrasyon, tutma, şekillendirme ve koşu performansının etkisini iyileştirmede iyi bir etkiye sahiptir.

Katyonik sabitleme maddesi LSK51, kültürel kağıt, gazete kağıdı, karton ve özel kalıplama ürünleri için tasarlanmıştır, kalın hamur, seyreltilmiş hamur içinde eklenebilir, dozaj %0,01 0,25'tir (kuru hamur bazında).Beyaz suyun geri kazanım sisteminin verimliliğini artırmak için bir topaklaştırıcı madde olarak da kullanılabilir.

 

Özellikler:

Kalem

dizin

Dış görünüş

kehribar sıvı

Moleküler ağırlık

Düşük

İyonik

yüksek katyonik yük yoğunluğu

viskozite

350-650 cps

PH

4-8

Suda çözünür

Karıştırdıktan sonra herhangi bir oranda soğuk su ile karıştırarak

 

 

 

Özellikleri:

1 Yapıştırıcı ve reçine içeriğini kontrol edebilir, kağıt hastalığını azaltabilir, ağ ve battaniyelerin ömrünü uzatabilir.
2 Sistemdeki anyonik çöpü nötralize edin, müdahale eden madde içeriğini azaltın, sistem temizliğini iyileştirin.
3 Sac şekillendirme, filtre suyuna basma, kuruma süresini kısaltma, enerji tüketiminden tasarruf etme sürecinde iyileşebilir.
4 Beyaz suyun katı içeriğini azaltabilir, kağıt hamuru tutma ve beyaz su sistemi verimliliğini artırabilir.
5 Tutma maddesi ile kullanın, tutma maddesi verimliliğini artırın.
6 Anyonik ajanı düzeltebilir, tutma işlevini artırabilir.

7 Atıksu arıtımında flokülant olarak kullanın, atıksu arıtma tesislerinin performansını iyileştirin.
8 Filtreleme oranını iyileştirebilir, kuruma süresini kısaltabilir, kağıt makinesi üretimini iyileştirebilir, kağıt makinesinin çalışma performansını iyileştirebilir.


Kullanım Yöntemi:

Bu ürün 0-40 kat su ile inceltilebilir, kalın hamura ve seyreltilmiş hamura ilave edilebilir, dozajı %0.01 0.25 (kuru hamur bazında).

 

Depolama ve Paket:

 

Tavsiye edilen saklama sıcaklığı 5 ℃ ila 30 ℃, raf ömrü 12 aydır.

Plastik bidon, 1100kg IBC veya 210kg bidon içinde paketlenmiştir.

 

 

Şirket Bilgisi:

Wuxi Lansen Chemical Co., Ltd. (Lansen Group International Co., Ltd.), Ar-Ge, üretim ve uygulamada onlarca yıllık deneyime sahip, Çin'de su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru/kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddelerinin özel bir üreticisi ve tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklaştırıcılar, Antiskalantlar/korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır.Sabitleme maddeleri, haşıl maddeleri, kuru mukavemet maddeleri, ıslak mukavemet maddeleri, suya dayanıklılık maddeleri ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru/kağıt kimyasalları, renkli kağıt, imzalı transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların üretim sürecinde kullanılmaktadır. karton kağıt ve sanat bazlı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri, esas olarak tekstil renk sabitlemesi, tekstil ipliğinin ön işlemi vb. için kullanılır.

Rekabetçi fiyat, mükemmel hizmet ve zamanında teslimat ile yüksek kaliteli ürünler sunarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle dostça ve uzun vadeli işbirliği yapmayı umuyoruz.

350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde 0350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde 1350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde 2350-650 Cps Katyonik Fiksaj Maddesi Kağıt Hamuru Sanayi Kimyasal Yardımcı Madde 3

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.