Ev > Products > DADMAC Kimyasal >
CAS 7398-69-8 DADMAC Kimyasal Diallil Dimetil Amonyum Klorür

CAS 7398-69-8 DADMAC Kimyasal Diallil Dimetil Amonyum Klorür

CAS 7398-69-8 dadmac kimyasal

dadmac kimyasal Kimyasal Yardımcı Ajan

CAS 7398-69-8 Kimyasal Yardımcı Ajan

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Sertifika:

ISO9000

Model numarası:

DADMAC60/65

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
CAS NUMARASI.:
7398-69-8
PH:
5.0-7.0
Renk:
Renksiz ila açık sarı
kullanım:
Su Arıtma Kimyasalları
MF:
(C8H16NCl)n
sınıflandırma:
Kimyasal Yardımcı Ajan
Ürün adı:
DADMAC
Tip:
DADMAC60/65
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1Ton/Ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
50 kg/varil,125kg/varil,200 kg/plastik bidon veya 1000kg IBC
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini
Ayda 2000Ton/Ton
Ürün Açıklaması

Su Arıtma Sistemi DADMAC Kimyasal %65 Dialil Dimetil Amonyum Klorür DADMAC

Uygulamalar:

 

Esas olarak polimerler üretmek, işlevleri nötralizasyon, absorpsiyon, flokülasyon, arıtma ve renk giderme olan her türlü maromo leküler su arıtma maddesini sentezlemek için kullanılır, renk gidermede mükemmel etki gösterir, algleri öldürür ve atık su arıtımında, kağıt yapımında ve tekstil baskısında organik bileşikleri giderir. , boyama endüstrisi.

 

Ürünlere elektriksel iletkenlik ve antistatik özellik kazandırmak için sentetik reçinenin değiştiricisi olarak da kullanılır.

 

Ayrıca ürünlerin performanslarını iyileştirmek ve değiştirmek için günlük kimyasallarda katkı maddesi olarak kullanılır.

 

Petrol kimyasalları olarak, flokülant ve bloke edici ajan olarak kullanılabilir.

 

Özellikler:

 

Ürün Kodu DADMAC 60 DADMAC 65
görünüm Renksiz ila açık sarı şeffaf sıvı
Katı içerik% 59.0-61.0 64.0-66.0
PH (%1 su çözeltisi) 4.0-8.0 4.0-8.0
Renk, APHA 50maks. 80maks.
Sodyum klorit

3.0maks

Ürün Açıklaması:

CAS No.: 7398-69-8

 

Kimyasal adı: Diallil Dimetil Amonyum Klorür

 

Ticari isim: DADMAC 60/ DADMAC 65

 

Moleküler Formül: C8H16NCl

 

DMDMAC, yüksek saflıkta, kümelenmiş, kuaterner amonyum tuzu ve yüksek yük yoğunluklu katyonik monomerdir, sodyum klorür ve diğer çeşitli eşyalar içermez.Görünümü, tahriş edici kokusu olmayan renksiz ve şeffaf bir sıvıdır.DMDAAC suda çok kolay çözülebilir.Molekül Ağırlığı:161.5.Moleküler yapısında alkenil çift bağı vardır ve çeşitli polimerizasyon reaksiyonları ile lineer homopolimer ve her türlü kopolimeri oluşturabilir.DMDAAC'ın özellikleri şunlardır: normal sıcaklıkta çok kararlı, hidrolize olmamış ve yanmaz, ciltte düşük tahriş ve düşük toksisite.Bu ürünün iki özelliği vardır: %65 ve %60.

Şirket Bilgisi:

Wuxi Lansen Chemical Co., Ltd. (Lansen Group International Co., Ltd.), Ar-Ge, üretim ve uygulamada onlarca yıllık deneyime sahip, Çin'de su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru/kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddelerinin özel bir üreticisi ve tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklaştırıcılar, Antiskalantlar/korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır.Sabitleme maddeleri, haşıl maddeleri, kuru mukavemet maddeleri, ıslak mukavemet maddeleri, suya dayanıklılık maddeleri ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru/kağıt kimyasalları, renkli kağıt, imzalı transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların üretim sürecinde kullanılmaktadır. karton kağıt ve sanat bazlı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri, esas olarak tekstil renk sabitlemesi, tekstil ipliğinin ön işlemi vb. için kullanılır.

Rekabetçi fiyat, mükemmel hizmet ve zamanında teslimat ile yüksek kaliteli ürünler sunarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle dostça ve uzun vadeli işbirliği yapmayı umuyoruz.

 

Paket ve Depolama:

 

IBC'de 1000Kg net veya plastik bidonda 200kg net.

Serin yerde muhafaza edilmelidir,karanlık vehavalandırılmış alan,güneş ışığından ve yüksek sıcaklıktan kaçının ve güçlü oksitleyici ve demir, bakır ve alüminyum gibi malzemelerle temastan kaçının.

Raf ömrü:12 ay

CAS 7398-69-8 DADMAC Kimyasal Diallil Dimetil Amonyum Klorür 0CAS 7398-69-8 DADMAC Kimyasal Diallil Dimetil Amonyum Klorür 1CAS 7398-69-8 DADMAC Kimyasal Diallil Dimetil Amonyum Klorür 2

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.