Ev > Products > Polydadmac Pıhtılaştırıcı >
Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı

Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı

Arıtma Polydadmac Topaklayıcı Pıhtılaştırıcı

Poli Dialil Dimetil Polydadmac Pıhtılaştırıcı

Amonyum Klorür Polydadmac Pıhtılaştırıcı ISO 9001

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Sertifika:

NSF

Model numarası:

PD LS 49

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
sertifikalar:
ISO 9001
Örnek:
özgürce
Logo:
LANSEN
Diğer isim:
POLY DADMAC
Seviye:
endüstriyel sınıf
Dış görünüş:
Renksiz ila Soluk Amber Sıvı
CAS NUMARASI:
26062-79-3
EINECS Hayır:
230-993-8
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1 Ton/Ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
210kg bidon/1100kgs IBC
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L/C, D/A, D/P, T/T, MoneyGram
Yetenek temini
Ayda 2000 Ton/Ton
Ürün Açıklaması
madencilik atık su arıtmakimyasal Polydadmac pıhtılaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleriTekstil endüstrisi

 

Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 0Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 1

Tanım:

 

1.PolyDADMAC'ımız (Poli Dialil Dimetil Amonyum Klorür) su ve atık su arıtımı ve kağıt fabrikalarında kullanılmaktadır. 

2. Polidialildimetilamonyum klorür (PolyDADMAC), Superfloc ailesinin bir parçası olarak iyi bilinen bir dialildimetilamonyum klorür (DADMAC) homopolimeridir.Bu organik pıhtılaştırıcılar, farklı moleküler ağırlıklara sahip sıvı, katyonik polimerlerdir.Birincil pıhtılaştırıcılar ve yük nötralizasyon ajanları olarak etkili bir şekilde çalışırlar.

3.PolyDADMAC genellikle filtrasyon uygulamalarında veya topaklaştırıcı ürünlerimizle birlikte kullanılır.Bu polimerler, birçok su arıtma arıtma işleminde oldukça etkilidir.PolyDADMAC ve/veya katyonik poliaminler, genel tedavi maliyetlerini düşürmek için topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı ürünlerimizle kombinasyon halinde de kullanılabilir.

4.Polydadmac'ın Su Arıtma Polimerleri birçok şekilde kullanılabilir.

 

 

Kimyasal ad:Poli(dimetil dialil amonyum klorür)(PDMDAAC)
Ticari unvan:POLYDADMAC
CAS NUMARASI:26062-79-3
formül:(C8H16NCl)n

Özellikler:

1. Bu ürün katyonik lineer polimerik bir bileşiktir.Suda tamamen çözülebilir.
2. Bu ürün, güçlü katyon için elektrolit toplar, görünüm renksiz ila açık sarı viskoz sıvıdır, donma noktası: -2,8 ºC, özgül ağırlık: 1,04 g/cm3, çözme sıcaklığı 280-300 ºC.Suda kolayca çözünür, yanması kolay değildir, güçlü pıhtılaşma tozu, iyi su çözeltisi stabilitesi, jel haline gelmeyin ve geniş PH aralığında sabit tutun, klor önleyici, yüksek yük yoğunluğu.

 

LANSEN KİMYAPolyDADMACÖzellikler &Özellikler:

1. Formaldehit içermez.

2. Güvenlik, toksik olmayan ve uluslararası ekosistem standardına uygun.

3. DADMAC polimerleri ipek, yün ve naylon kumaşlar için boya sabitleme maddesi olarak kullanılabilir.Kumaşa iyi sertlik verir.Tekstiller için antistatik ajan olarak da kullanılabilir.DADMAC polimeri ile işlendikten ve ardından boyandıktan sonra kumaşlar taze renk gösterir ve yıkamaya, aşınmaya, ışığa ve klora karşı renk haslığına sahiptir.Ayrıca tekstillerin havalandırma özelliğini de geliştirir.

4. PolyDADMAC, boyama ve terbiye yardımcılarında gelişmiş formaldehit içermeyen renk sabitleme maddesi olarak kullanılabilir ve kumaşta film oluşturarak renk haslığını artırabilir.

 

PolyDADMAC'IN KULLANIM ŞEKLİ
1. Delite yolları:

Blu DA 406'ya köpük suyu ekleyin ( su oranı :Blu DA 406 =5:3'e göre), yeterli karışım homojen hale geldikten sonra kullanılabilir.
2. İmbue yolları:

Doz: %1--%5(owf)
Sıcaklık: 40--60ºC
Süre: 10-30dk (Ph 6'ya ayarlanır)

3. Daldırma ve yuvarlama yolları:

Doz: 10-25 g/L(PH 6'ya ayarlanır)
İşlem: iki daldırma ve iki haddeleme kurutma

 

Polydadmac Özellikleri:

 

Öğe Veri
Dış görünüş Renksiz ila açık sarı
viskozite 1000-3000
Katı içerik %40 Min.
PH 3-7
İyon Doğası katyonik
 

 

Dikkat:

Yıkama tankı, sabitleme etkisini etkileme korkusu nedeniyle sabitlemeden önce iyice yıkanmalıdır.
Sabit renk dozunu ve sıcaklığını artıran sabitleme rengi uygundur, ancak aşırı renk dönüşümüne neden olabilir.
Ayrıntılı sabitleme işleminin ayarlanması, fabrikanın fabrika konusuna ve deneye göre yapılmalıdır.

 

 

Uygulama alanı:
1. Askıda katı maddeleri ve atık sudaki negatif yüklü suda çözünür maddeleri elektro-nötralizasyon ve köprüleme adsorpsiyonu yoluyla kararsızlaştırabilir ve topaklaştırabilir.Topaklanma, renk açma, algleri öldürme ve organikleri uzaklaştırmada çok etkilidir.
2. Az miktarda çamur üretebilir.4.0 ile 10.0 arasında geniş bir pH değeri aralığına uyarlanabilir.
3.
Ürün küçük dozlardan hoşlanır ancak büyük topaklara, hızlı çökelmeye ve düşük bulanıklık kalıntısına neden olabilir ve iKokusuz, tatsız ve zararsızdır.Kaynak suyu ve kanalizasyon suyunu arıtmak için yaygın olarak kullanılabilir.

 

Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 2Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 3

Uygulama Yöntemi:
1. Tek başına kullanıldığında %0,05-%0,5 (katı içeriğine göre) konsantrasyona kadar seyreltilmelidir.
2. Farklı kaynak suyu veya atık su söz konusu olduğunda dozaj, suyun bulanıklığına ve konsantrasyonuna bağlıdır.En ekonomik dozaj denemeye dayalıdır.
3. Dozlama noktası ve karıştırma hızı, kimyasalın sudaki diğer kimyasallarla eşit şekilde karışmasını ve topakların kırılmamasını garanti edecek şekilde dikkatli bir şekilde kararlaştırılmalıdır.
4. Ürünü sürekli olarak dozlamak daha iyidir.

 

 

Paket ve Depolama:
1. 50kg ve 200kg'lık plastik bidonlarda ambalajlanmıştır.Sızdırmaz ve serin bir yerde saklanır, solarizasyondan kaçının
2. Bu ürün, uzun süreli depolamadan sonra tabaka halinde görünecektir, ancak etki, karıştırmadan etkilenmeyecektir.

3. Bu ürün, uzun süreli depolamadan sonra katman halinde görünecektir, ancak etki, karıştırmadan etkilenmeyecektir.

 

Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 4Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 5Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 6Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 7Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 8Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 9Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 10Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 11Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 12Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 13Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 14Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 15Madencilik atık su arıtma kimyasalı Polydadmac Tekstil endüstrisinde topaklaştırıcı ve pıhtılaştırıcı katkı maddeleri sağlayıcısı 16

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.