Ev > Products > AKD Emülsiyonu >
Kağıt Kimyasal AKD Emülsiyonu %15 %20 İçerik PH 2-4 Yüksek Verimli Beyaz

Kağıt Kimyasal AKD Emülsiyonu %15 %20 İçerik PH 2-4 Yüksek Verimli Beyaz

Kağıt Kimyasal AKD Emülsiyonu

Yüksek Verimli Beyaz AKD Emülsiyonu

AKD Emülsiyonu 20% İçerik

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

LANSEN CHEM

Model numarası:

LS-A10/LS-A15/LS-A20

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Dış görünüş:
Süt beyazı emülsiyonu
katı içerik:
10±0.5/15±0.5/20±0.5
viskozite:
10/15/20
PH değeri:
2-4
dizin:
LS-A10/LS-A15/LS-A20
çözünürlük:
İyi
Ürün adı:
AKD Nötr Boyut
kullanım:
Kağıt Yapımı
Ödeme ve Gönderim Koşulları
Min sipariş miktarı
1Metrik Ton/Metrik Ton
Fiyat
Negotiable
Ambalaj bilgileri
plastik bidon, her biri 200kg veya 1000kg veya 23ton/flexibag içinde paketlenmiş
Teslim süresi
5-8 iş günü
Ödeme koşulları
L/C, D/A, D/P, T/T
Yetenek temini
Ayda 2000Metrik Ton/Metrik Ton
Ürün Açıklaması

 

Kaliteli Kağıt kimyasal AKD emülsiyonu Çin süt beyazı emülsiyonunun JIANGSU'sunda LANSEN'den %15 içerik

 

 

 

 

 

Paket ve Depolama:

Her biri 200 Kg veya 1000 Kg veya 23 ton/flexibag olmak üzere plastik bidonda paketlenmiştir.

Bu ürün kuru bir depoda, dondan ve doğrudan güneş ışığından korunarak saklanmalıdır.Depolama sıcaklığı 4-30℃ olmalıdır.

Raf ömrü: 3 ay

 

Şirket Bilgisi:

Wuxi Lansen Chemical Co., Ltd. (Lansen Group International Co., Ltd.), Ar-Ge, üretim ve uygulamada onlarca yıllık deneyime sahip, Çin'de su arıtma kimyasalları, kağıt hamuru/kağıt kimyasalları ve tekstil yardımcı maddelerinin özel bir üreticisi ve tedarikçisidir. hizmet.

Pıhtılaştırıcılar ve topaklaştırıcılar, Antiskalantlar/korozyon önleyiciler, Dezenfektanlar ve Biyositleri içeren su arıtma kimyasallarımız, içme suyu, proses suyu, endüstriyel atık su ve belediye su arıtımı için yaygın olarak kullanılmaktadır.Sabitleme maddeleri, haşıl maddeleri, kuru mukavemet maddeleri, ıslak mukavemet maddeleri, suya dayanıklılık maddeleri ve tutma yardımcılarını içeren kağıt hamuru/kağıt kimyasalları, renkli kağıt, otografik transfer kağıdı, gazete gibi çeşitli kağıtların imalat sürecinde kullanılmaktadır. karton kağıt ve sanat bazlı kağıt vb. Formaldehit içermeyen boya sabitleme maddeleri ve bulamaç yardımcı maddeleri içeren tekstil yardımcı maddeleri esas olarak tekstil renk sabitlemesi, tekstil ipliğinin ön işlemi vb. için kullanılır.

Rekabetçi fiyat, mükemmel hizmet ve zamanında teslimat ile yüksek kaliteli ürünler sunarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle dostane ve uzun vadeli işbirliği yapmayı umuyoruz.

 

 

 

 

 

 

Özellikler:

 

LS-A10

LS-A15

LS-A20

Dış görünüş

Süt beyazı emülsiyonu

katı içerik,%

10.0±0.5

15.0±0.5

20±0.5

viskozite, mPa.s, 25℃, maks.

10

15

20

PH değeri

2-4

2-4

2-4

 

 

Tanım:

AKD emülsiyonu, reaktif nötr boyutlandırma ajanlarından biridir, fabrikalarda doğrudan nötr kağıt yapım sürecinde kullanılabilir.Kağıda yalnızca baskın su direnci özelliği ve asit alkali likörün ıslatma özelliği değil, aynı zamanda ağzına kadar ıslatma direnci de kazandırılabilir.

 

Kullanarak kağıdın fiziksel özelliklerini iyileştirebilir, sanat bazlı kağıt, elektrostatik otografik transfer kağıdı, çift kolloid kağıt, karbonsuz kağıt, arşiv kağıdı, fotoğraf bazlı kağıt, porsuk bazlı kağıt gibi çeşitli kağıt türlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. , damga taban kağıdı, peçete vb.

 

 

Kullanım yöntemi:

Ürün doğrudan kalın hamura eklenebilir veya seyreltildikten sonra karıştırma sandığına eklenebilir.Ayrıca eski kağıt kuruduktan sonra küvet boyutunda da olabilir.Eklenen miktar, normal haşıllama için mutlak kuru hamurun %0.1-%0.2'si, ağır haşıllama için %0.3-%0.4 olmalıdır.Çift yerleşik katyon nişastası ve poliakrilamid sistemi aynı anda birleştirilmelidir.Katyon nişastası kuaterner amonyum tipi olmalı, ikame derecesi %0.025'ten fazla ve kullanımı mutlak kuru hamurun %0.6-%1.2'si olmalıdır.Poliakrilamidin moleküler ağırlığı 3.000.000-5.000.000, konsantrasyonu %0.05-0.1'dir ve kullanımı 100ppm-300ppm olmalıdır.Hamurun PH'ı 8.0-8.5'tir.

 

Dikkat
(1) Ürünlerimizle ilgili akıllıca tavsiyeniz, kalitemizi geliştirmek için takdir edilecektir.
Kalite ve hizmetler.
(2) Uygulama teknolojisi için sabit bir model yoktur, bu nedenle müşteri, programı yürütmek ve ürünü kullanmak için kendi teknolojinize ve ekipman koşullarına dayanmalıdır.

 

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Su Çözücü Ajan Tedarikçi. telif hakkı © 2019-2023 waterdecolouringagent.com . Her hakkı saklıdır.